HairShop.mk

DEFINING PASTE 85gr

990.00 ден

Восок од пчела за зацврстување со средна јачина и благ сјај.

Категорија: , таг

Опис

Зацврстување со средна јачина и со благ сјај.
Додава текстура и ја зголемува дегиницијата на косата. Восокот од пчела дава природна, еластична цврстина на било која должина на коса. Исто како восок, дава мат завршеток и лесно се распоредува на косата.
Се нанесува мала количина и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.