HairShop.mk

EASY CURL – КРЕМА ЗА ДЕФИНИРАЊЕ НА КАДРИЦИ 250ML

790.00 ден

КРЕМА ЗА ДЕФИНИРАЊЕ НА КАДРИЦИ 250ML

Категорија: , таг

Опис

Easy Curl – Curl definition cream Крема за дефинирање на кадрици 250ml

Humidity free technology – Нова технологија без влажност за оформување на разни стилови на коса.

Thermo technology – Заштитна технологија од топлина на пеглање, фенирање и други апарати.

Memory technology – За креативни и тренди стилови. Производите со мемори технологија се реактивираат со вода, го одржува долготраен стилот на изработка.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.