HairShop.mk

ECO – MINERAL MOUSSE 150ml

780.00 ден

Еко минерална пена за коса.

Категорија: , таг

Опис

Иновативна формула со скапоцени био- хелатни минерали, цинк, бакар, железо, магнезиум и силика, избрани со нивната способност да ја зајакнат и засилат структурата на косата и да ја надополнат со кератински супстанции кои природно се наоѓаат во косата.
Се нанесуваат 1-2 дози од пената на измиена и просушена коса со пешкир. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.