HairShop.mk

EGOBOND BOND SETTER 500ml Step .2

7,400.00 ден

Чекор 2 – Поставувач – третман за подобрување на целокупната состојба на структурата на косата.

Категорија: , таг

Опис

*Чекор 2 – Поставувач 500мл
– Засилувачки третман кој работи во синергија со Бонд Бустер за подобрување на нивото на хидратација и целокупната состојба на структурата на косата.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.