HairShop.mk

EGOBOND KIT FORTIFYING SISTEM

15,300.00 ден

Иновативен систем формулиран за зајакнување и заштита на структурата на косата за време на хемиски третмани.

Категорија: , таг

Опис

Иновативен систем формулиран за зајакнување и заштита на структурата на косата за време на хемиски третмани. И ја враќа еластичноста и јачината на косата. Не влијае на хемиските третмани и е збогатен со иновативната технологија Керавис Бонд.
Видливо подобрување на косата и после сите хемиски услуги.
Се состои од три чекори:
*Чекор 1 – Бустер за засилување – 250мл
– Се меша со избраниот технички производ, за да се подобри отпорноста на структурата на косата, да се зајакне еластичноста и виталноста без да се променат резултатите од техничката услуга.
*Чекор 2 – Поставувач 500мл
– Засилувачки третман кој работи во синергија со Бонд Бустер за подобрување на нивото на хидратација и целокупната состојба на структурата на косата.
*Чекор 3 – Залучок или завршен третман 500мл
Третман развиен за да се заврши со третманот ЕгоБонд.
Ја храни косата, оставајќи ја ревитализирана и здрава.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.