HairShop.mk

EIMI BOOST BOUNCE CURL MOUSSE 300ml

1,100.00 ден

Пена за истакнување и дефинирање на локни.

Категорија: , , таг

Опис

Пена за истакнување и дефинирање на локни.
Ја штити косата при фенирање.
Ги истакнува и дефинира локните, и не дозволува нивно олабавување.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, и потоа се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.