HairShop.mk

EIMI CURL SHAPER 200ml

990.00 ден

Гел – крем за дефиниција на виткана коса.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , , таг

Опис

Гел – крем за дефиниција на виткана коса.
Звогатен си Nourishing Complex, екстракт од пченични трици и масло од јојоба,
Помага да и се даде девиниција  и контрола на витканата или брановидна коса, има анти-фриз ефект. Ја остава косата 72 часа, дефинирана, мека, подобро управлива, жива, витална и сјајна.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се нанесува рамномерно на косата и се остава косата да се исуши природно или со дифузер.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.