HairShop.mk

EIMI NATURAL VOLUME MOUSSE 500ml

990.00 ден

Пена за волумен.

Категорија: , , таг

Опис

Пена за волумен.
Го зајакнува влакното, со што и дава густина и волумен на косата.
Има лесна и сјајна текстура и не остава лепливи траги.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир и потоа се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.