HairShop.mk

EIMI SOFT TWIRL 200ml

1,100.00 ден

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.

Категорија: , , таг

Опис

Анти-фриз пена за брановидна и виткана коса.
Со оваа пена косата добива сјај, дефиниран волумен и дефинирани локни.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, рамномерно по целата должина на косата, и потоа се остава косата да се исуши природно или со дифузер.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.