HairShop.mk

EIMI SUGAR LIFT SPRAY 150ml

850.00 ден

Спреј за волумен со шеќер.

Out stock

Нема на залиха

Категорија: , , таг

Опис

Спреј за волумен со шеќер.
Го зајакнува влакното, со што и дава густина и волумен на косата.
Има лесна, сјајна текстура и не остава лепливи траги.

Како се користи:
Пред употреба добро се протресува.
Се распрскува рамномерно на целата коса, и се продолжува со стилизирање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.