HairShop.mk

EKSPERICENCE SCALP COMFORT LOTION 12x7ml

3,100.00 ден

Лосион кој помага во спречување на стареењето на скалпот и косата.

Категорија: ,

Опис

Лосион со аквамарис комплекс и бисаболол.
Дериватите на силиконите помагаат во спречување на стареењето на скалпот и косата.
Косата се мие со Dermo Calm шампон, се просушува со пешкир и се нанесува лосионот на скалпот. Се марисе се додека лосионот не биде целосно апсорбиран. Не се измива.
Се користи 1-2 пати неделно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.