HairShop.mk

EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS LOTION 12x7ml

3,780.00 ден

Лосион со антиоксидативни особини и својства против опаѓање на косата.

Категорија: ,

Опис

Лосион со аквамарис комплекс.
Формулата содржи олеанолична киселина, арпигенин, витамин Н, Swertia Japonica, екстракт од рузмарин и хоп билка, познати по своите антиоксидативни особини и својства против опаѓање на косата.
Косата се измива со Revilizing шампонот, се просушува со пешкир и се нанесува од лосионот на скалпот. Се масира нежно се додека лосионот не биде комплетно апсорбиран. Не се измива. Се користи 1-2 пати неделно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.