HairShop.mk

EKSPERIENCE ANTI HAIR LOSS TONIC 125ml

2,800.00 ден

Ревитализирачки тоник идеален за слаба, тенка и коса која опаѓа.

Категорија: ,

Опис

Ревитализирачки тоник идеален за слаба и тенка коса. Специјална формула против првите знаци на опаѓање на косата. Со аквамарис комплекс, богат со морска вода, екстракт од Rhodophycea алгата и алиго елементи, со витамин Е и црвен чај. Бисабололот ја смирува чувствителната кожа. Баицалинот се бори против стареење на скалпот.
Се нанесува на скалпот секој ден и се масира. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.