HairShop.mk

EKSPERIENCE BOOST 6 VITAMINS COCTAIL 50ml

1,820.00 ден

Мултивитамински коктел за коса кој и помага на косата да се хидрира и реконструира.

Категорија: ,

Опис

Мултивитамински коктел за коса.
Формула која содржи состојки кои ја хидрираат косата, и помагаат на косата да се реконструира и и ја подобрува еластичноста.
Содржи комплекс аквамарис, wakame алга, црвена алга, комплекс витамини Б, витамин Е и Ц.
Се нанесуваат 8-10 капки на водена или сува коса по должина на косата и на краевите, без измивање.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.