HairShop.mk

EKSPERIENCE BOOST PHASE 0 SCALP EXFOLIATOR 50ml

1,680.00 ден

Фаза 0 Scalp Preparateur- помага да се елеминира нечистотијата од скалпот.

Категорија: ,

Опис

Помага да се елеминира нечистотијата од скалпот.
Содржи елементи кои ја хидрираат косата, и го подготвува скалпот за следните третмани.
Содржи комплекс аквамарис, хидролизирана црвена алга и АХА киселини.
Се нанесуваат неколку капки на скалпот, нежно се масира, се остава 2 минути да делува и се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.