HairShop.mk

EKSPERIENCE COLOR INTENSE MASK 500ml

2,600.00 ден 2,240.00 ден
-14%

Маска која помага да се сочува бојата на косата и спречува нејзино измивање.
.

Категорија: ,

Опис

Маска која помага да се сочува бојата и спречува нејзино измивање.
Помага при хидратација на косата и ја штити од UV зраците, овозможувајќи подолго зачувување на бојата.
После миењето на косата со колор шампонот, се нанесува маската на влажна коса и се остава да делува неколку минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.