HairShop.mk

EKSPERIENCE DENSI PRO SHAMPOO 1000ml

2,940.00 ден

Шампон за тенка и чувствителна коса.

Категорија: ,

Опис

Шампон за тенка и чувствителна коса.
Ја чистии помага да и се даде волумен и густина на косата.
Содржи комплекс аквамарис, зелена алга, зелена морска трева, линолинска киселина, хидролизиран екстракт од бисер, токеферол, пантенол, пченична аминокиселина и аргинин.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.