HairShop.mk

EKSPERIENCE HIDRO NUTRITIVE MASK 500ml

2,600.00 ден 2,240.00 ден
-14%

Хидрантна маска за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Хидрантна маска за сува и третирана коса. Формула која ја храни косата, помага во јакнеењето на кутикулите и ја кондиционира косата. Ја подобрува нејзината еластичност правејќи ја свиленкаста и мека на допир.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.