HairShop.mk

EKSPERIENCE HIDRO NUTRITUVE SPRAY 190ml

1,540.00 ден

Спреј за сува и третирана коса.

Категорија: ,

Опис

Спреј формула коса ја храни и обновува оштетената коса.
Содржи комплекс аквамарис, polikvatrernium 6 и 16, хидролизиран пченичен протеин и хидролизиран кератин.
После миење со хидратниот шампон, се протресува и се нанесува на просушена коса со пешкир. Не се измива.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.