HairShop.mk

EKSPERIENCE PURITY LOTION 12x7ml

3,780.00 ден

Лосион идеален за скалп склон на перутење.

Категорија: ,

Опис

Лосион идеален за скалп скол на перутење, збогатен со комплекс аквамарис.
Го храни и го ревитализира скалпот, и го прави чист мек и заштитен. Ногатиот Aquatic нане помага во чистење на скалпот и дава ефект на свежина.
Косата се измива со Eksperience Purifying шампонот, се просушува со пешкир и се нанесува од лосионот на скалпот. Се масира се додека не се апсорбира комплетно. Не се измива. Се користи 12 пати неделно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.