HairShop.mk

EKSPERIENCE RECONSTRUCT 1 PREWASH KERATIN LOTION 500ml

2,793.00 ден

Лосион за пред миење на косата, идеален за оштетена и порозна коса.

Категорија: ,

Опис

Лосион за пред миење на косата.
Идеален за оштетена и порозна коса.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, хидролизиран колаген, кератин аминокиселина и глицерин, кои помагаат да се поправи и реконструира косата.
Се нанесува на сува коса, се остава да делува 10-15 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.