HairShop.mk

EKSPERIENCE RECONSTRUCT 3 REGENERATING HAIR MASK 250ml

2,793.00 ден

Маска за обнова на косата.

Категорија: ,

Опис

Маска за обновување на косата. Формула која ја подобрува еслатичноста на косата и сјајот, правејќи ја косата полесна за обликување, а истовремено не ја отежнува. На косата и дава волумен, сјај и ја прави свиленкаста на допир.
Содржи комплекс аквамарис, црвена алга, глицерин и пантенол.
После Cleansing маслото се нанесува маската по должина на косата и краевите, се остава да делува 5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.