HairShop.mk

EKSPERIENCE SEBUM CONTROL LOTION 12x7ml

3,780.00 ден

Лосион кој помага да се намали претераното лачење на себум кај мрсниот скалп.

Категорија: ,

Опис

Лосионот помага да се намали претераното лачење на себум кај мрсниот скалп. Содржи комплекс аквамарис, кој го намалува вишокот на себум, го хранат, чистат и освежуваат скалпот.Формулата ја штити и ја обновува косата.
Косата се измива си Eksperience Sebum Balancing шампонот, се просушува косата со пешкир и се нанесува лосионот на скалпот. Се масира се додека не се апсорбира. Не се измива.
Се користи1-2 пати неделно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.