HairShop.mk

EKSPERIENCE TALASSOTHERAPY REVITALIZING ESSENTIAL OIL 6x50ml

3,150.00 ден

Ревитализирачки есенцијален екстракт идеален за тенка и сува коса.

Категорија: ,

Опис

Ревитализирачки есенцијален екстракт идеален за тенка и сува коса.
Го подготвува скалпот за Revitalising третманот.
Содржи црвена алга, камфор, екстракт од хмељ, рузмарин и нане.
УПОТРЕБА:
Се меша околу 35гр од третманот за скалп со морски алги со есенцијалнот екстракт 50мл + 40-50 капки од мултивитаминскиот коктел за да се направи смеса (кал).
Се нанесува директно на сув скалп со специјална четка и остава да делува 10 минути.
Потоа се плакне со топла вода и се мие со Eksperience Revitalising  шампонот и се нанесува SOS Scalp Revitalising  лосионот и се масира.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.