HairShop.mk

EKSPERIENCE WAVE REMEDY MASK 200ml

1,680.00 ден

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување.

Категорија: ,

Опис

Anti frizz маска за виткана коса и коса склона кон прекршување. Формула која ги дисциплинира локните и пружа анти фриз ефект. Ја подобрува еластичноста на косата, правејќи ја свиленкаста и мека на допир.
После миење на косата со Анти Фриз шампонот, се нанесува маската на просушена коса со пешкир, се остава 5 минути да делува, и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.