HairShop.mk

ELLEMENTS MASK (150ml)

950.00 ден

Обновувачка маска без парабени.

Категорија: , таг

Опис

Обновувачка маска без парабени, која интензивно ја враќа и чува природната внатрешна структура на влакното.
Совршена за обоена коса. Има волшебен мирис инспириран од прашумите на Амазон.

Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.