HairShop.mk

ENERGIZING PREVENTION LOTION 125 ML

1,150.00 ден

Energizing Prevention Lotion – Лосион за против опаѓање 125 ml

Категорија: , таг

Опис

Energizing Prevention Lotion 125 ml

Лосион кој помага да се спречи губење на косата. Формулиран со екстракти од рузмарин, екстракти од коприва и олиго елементи , има својства за прочистување и ребаланс ја негуваат и стимулираат активноста на растот и целосна должина на енергија и тон. Може да предизвика црвенило на кожата.
После шампонирање, директно се нанесув на чист скалп, масирајте. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.