HairShop.mk

ENERGIZING SUPERACTIVE LOTION 12x10ml

2,640.00 ден

Лосион за скалп и коса која опаѓа.

Категорија: , таг

Опис

Лосион за скалп и коса која опаѓа.
Интензивен регенерирачки лосион со иновативен ботанички и биотехнолошки комплекс, помага за ребалансирање на скалпот, ја реактивира периферната микроциркулација и ја снабдува со кислород при што го пречува опаѓањето на косата и го зајакнува влакното.
Се нанесува директно на скалпот, на предходно измиена и просушена коса со пешкир, се масира се додека целосно не се апсорбира. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.