HairShop.mk

ESPRESSIONE AFTERSHAVE 200ml

1,350.00 ден

Лосион кој ја навлажнува и омекнува кожата после бричење.

Категорија: , таг

Опис

Лосион кој ја навлажнува и омекнува кожата. Содржи активни состојки со висок квалитет, остава пријатна арома на ливадски цвеќиња.
Чувството на мека кожа после бричење е нешто што им недостасува на мажите.
Активни состојки:
Ментол, Бисаболол и  алантоин.
Се нанесува мала количина на кожата после бричење.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.