HairShop.mk

ESPRESSIONE CREAM AFTERSHAVE 200ml

990.00 ден

Крем- навлажнувач за после бичење.

Категорија: , таг

Опис

Крем- навлажнувач за после бичење. Содржи посебна формула за омекнување и смирување, ја прави кожата мека и еластична. Овозможува долго чувство на свежина, помага во регенерација на клетките.
Активни состојки:
Алантоин, Пантенол, Биаболол, Биолошки екстракт од леска и ментол.
Се нанесува после бричење на сува кожа и нежно се масира.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.