HairShop.mk

ESSENTIAL NOURISHING MASK 150ml

1,400.00 ден

Маска за длабинско потхранување на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Маска за длабинско потхранување на влакното.
За интензивен третман и навлажнување на косата. Има лесна и богата формула која не ја замрсува косата и и дава изглед на негувана и цврста коса.
Збогатена со 95% природни состојки и минерали и витамини.
Се нанесува на измиена и просушена коса со пешкир, се остава да делува 3-5 минути и потоа се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.