HairShop.mk

ESSENTIAL NOURISHING SHAMPOO 200ml

1,100.00 ден

Шампон за потхранување на влакното.

Категорија: , таг

Опис

Шампон за потхранување на влакното.
За сите типови коса. Има лесна и богата формула која ја храни косата и ја прави мека, нежна и со пријатен мирис. Збогатен со 95% природни состојки и минерали и витамини.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.