HairShop.mk

EXTRA STRONG HAIR SPRAY 500ml

400.00 ден

Волуменизирачки спреј за коса со екстра јачина.

Категорија: , таг

Опис

Волуменизирачки спреј за коса за одржување на косата во секој чекор од нејзиниот процес на обликување. Лесен е, обезбедува флексибилно зацврстување без леплив и ронлив остаток. Го подобрува природното движење на косата.

 

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.