HairShop.mk

Fanola Color 8.43 – Light Copper Golden Blonde 100g

470.00 ден

Професионална трајна боја за коса FANOLA.

Опис

Комплетна и иновативнa професионална крем боја:
– со низок процент на амонијак,
– збогатена со екстракт Гинко билоба,
кој нуди 100% заштита и за косата и скалпот, правејќи ја косата
* светла,
* здрава и
* полна со сјај за подолготрајни резултат и 100% покривност.
Бидејќи воопшто влијае на циркулацијата на крвта, користењето на гинко гo намалува стареењето.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.