HairShop.mk

FANOLA NO YELLOW SPICE COLLECTION

1,990.00 ден

Колекција која ги неутрализира несаканите жолти тонови на плава, руса и бела коса.

Категорија: , таг

Опис

Колекција од Шампон 350мл и Маска 300мл.
Колекција за спречување на појава на несаканите жолтила на плава, руса и бела коса.
Збогатени со есенцијални масла и виолетов пигмент.
Шампонот ги неутрализира жолтите тонови, додека маската ја негува и потхранува косата и ја остава сјајна и мазна.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.