HairShop.mk

FANOLA NUTRI-ONE 10 ACTIONS – 10 АКЦИОНЕН КРЕМ ЗА СУВА КОСА 200ML

990.00 ден

Nutri-One – 10 акционен крем за сува коса 200ml

 

Категорија: , таг

Опис

Nutri-One 10 actions 10 акционен крем за сува коса 200ml

Спреј од реконструктивната линија Nutri Care, за сува и порозна коса со масло од ленено семе и млечни протеини. Крем во спреј со 10 бенифити кој совршено ги регенерира оштетените делови на косата, ја храни и навлажнува и и дава сјај и свиленост. Има топлински и антиоксидантни својства.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.