HairShop.mk

Fanola Scrub Gel Pre-Shampoo 150ml

740.00 ден

Пилинг за скалп Scrub Gel Pre-Shampoo 150ml

Категорија: , таг

Опис

Пре–шампонирачкиот пилинг за скалп е решение за регулирање на себумот, забрзување на циркулацијата и го стилумира растот на косата делувајќи директно во коренот, го спречува појавувањето на првут. Со неговата тројна акција на енергизирање, парафинизирање, и балансирање ќе се збогувате од многу проблеми што ги имате на скалпот и косата, решение за себореа, против опаѓање на косата, првут.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.