HairShop.mk

Fanola Styling Tools Curl Control Defining Fluid 250ml

750.00 ден

Флуид за дефиниција и хидрирање на кадриците.

Категорија: , таг

Опис

Флуид специјално создаден за луѓе со кадрици.
Ја хидрира, ја поправа, ја заштитува косата од топлина и и дава исклучителен сјај.
Ги дефинира кадриците, и ги остава еластични и сјајни.

Се нанесува рамномерно на измиена и просушена коса со пешкир, се остава неколку мнинути и се продолжува со стилизирање. Не се плакне.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.