HairShop.mk

FIBER 85gr

990.00 ден

Смолест производ кој дава густина, текстура и ја прави побујна косата.

Категорија: , таг

Опис

Силно зацврстување со благ сјај.
Смолест производ кој дава густина, текстура и ја прави побујна косата. Овозможува силно зацврстување, а косата останува еластична со мат финиш. Одличен за примена на кратка накај средно долга коса.
Се нанесува мала количина на сува или влажна коса и се стилизира по желба.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.