HairShop.mk

FIBER GROOMING FOAM 200ml

990.00 ден

Лесна, влакнеста пена со средна јачина, овозможува волумен и лесно обликување на косата.

Категорија: , таг

Опис

Лесна, влакнеста пена за коса која овозможува волумен и лесно обликување на косата со средна јачина на зацврстување и сјај.
Овозможува волумен, долготрајно средно држење, заштита од топлина, природен сјај финиш и и додава живост и текстура на косата.
Се протресува добро пред употреба, се нанесува умерена количина на мокра коса и се остава природно да се исуши или се стилизира со фен.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.