HairShop.mk

FIRM HOLD STYLING CREAM 100ml

750.00 ден

Стајлинг крема со многу висок степен на зацврстување.

Категорија: , таг

Опис

Стајлинг крема со многу висок степен на зацврстување, збогатена со природни екстракти како витамин Б5 со чија помош косата изгледа полна и има сјај. Овој производ има ниска pH со што се спречува сушење на скаплот.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Се стилизира од темето кон краевите и се формира саканата фризура.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.