HairShop.mk

FIRM HOLD STYLING GEL 100ml

600.00 ден

Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување.

Категорија: , таг

Опис

Формула што не создава лушпи.
Стајлинг гел со многу висок степен на зацврстување, збогатен со природни екстракти како витамин Б5, со чија помош косата изгледа полна и има сјај. Овој безалкохолен гел има низок pH со што се спречува сушење на скалпот.
Се нанесува на просушена коса со пешкир. Стилизирајте од темето кон траевите и формирајте ја саканата фризура.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.