HairShop.mk

FORTIFYING SCALP TREATMENT 100ml

1,450.00 ден

Третман кој ја зајакнува косата и го оживува скалпот.

Категорија: , таг

Опис

Обезбедува значително подобрување на косата, нејзината текстура и изглед.
Третман кој ја зајакнува косата и го оживува скалпот. Се користи заедно со American Crew Fortiying шампонот. Оштетувањето на косата се намалува за 80%, а косата има подобрена флексибилност.
Се нанесува на чист скалп и на коренот на косата, нежно се масира. Не се плакне и може да се користи секојдневно.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.