HairShop.mk

FRAMAR DETANGLING HAIR BRUSH

990.00 ден

Мека и лесна четка за нежно расчешлување и на најзаплетканите коси.

Out stock

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Четка за расчешлување и на најзаплетканата коса.
Четката е лесна, мека и нежна за чешлање. Со четката на FRAMAR , чешлањето повеќе нема да ви биде проблем. Има густина која овозможува полесно и побрзо чешлање и на голема и густа коса без никаква потешкотија.  Возрасните ја сакаат а децата ќе ја обожуваат.
FRAMAR четката доаѓа во убаво пакување, и е преубав поклон за секоја жена.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.