HairShop.mk

FUSION INTENSE REPAIR MASK (150ml)

950.00 ден

Луксузна кремаста маска која го негува и штити влакното на Вашата коса од кршење.

Категорија: , таг

Опис

Луксузна кремаста маска за оштетена коса, ја обновува косата и ја штити од оштетувања и кршење. Навлегува длабоко во кортексот, веднаш го опоравува влакното и спречува понатамошно оштетување.
Специјални состојки:липиди и свилени амино-киселини.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.