HairShop.mk

GA.MA CP.1 ON-OFF CERAMIC FLAT IRON

5,400.00 ден

Керамичка преса која е направена од ултра мазен материјал кој спречува оштетување на косата.

Категорија:

Опис

GA.MA Italy CP1 зацврстувачите за коса комбинираат технологија, сигурност и перформанси во линијата на лесни производи. Керамичките плочи се направени од ултра мазен материјал кој спречува оштетување на косата. Со поставена температура од 220 ° C.

Карактеристики:

Плочи од керамички јони, ширина 1 “24мм
Екстремно едноставен за употреба
Ултра брз керамички грејач
Наменета за кратка и долга коса.
Високи перформанси (HP).
Ја постигнува  потребната температура за неколку секунди

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.