HairShop.mk

GA.MA CP3 ON/OF TOURMALINE HAIR IRON

8,800.00 ден

Професионална преса за коса со која добивате помека и посјајна коса.

Категорија:

Опис

Плочите на оваа преса за коса се направени со ултра мазен материјал кој лесно се лизга над косата, природно ослободувајќи ги негативните јони  и оставајќи ја косата помека и посјајна.  Поради оваа причина, како и заради малата тежина и 3-метарскиот кабел за напојување, CP3 е исклучително лесна, удобна зацврстувачка преса, дури и за непрофесионални стилисти. CP3 е целосен асортиман на зацврстувачи на косата: започнувајќи со стандардната верзија без јони, и со поставена температура од 220 ° C.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.