HairShop.mk

GA.MA Salon Exclusive Classic HairDryer

6,400.00 ден

Лесен, тивок професионален фен за коса.

Категорија:

Опис

Ga.ma Classic е лесен тивок фен за коса достапен во 7 бои.
Неговиот посебев облик и дизајн го прават исклучително тивок фен, без да се нарушат неговите перформанси. Моќен фен со 2200W кој што е опремен со AC мотор, кој што го прави уредот исклучително сигурен и траен за над 2000 часови работа.
Фенот е опремен со еден дифузер, за обликување на виткана и кадрава коса, и две млазници од 4 и 8мм.
Има 2 брзини и 3 температури, кои што можете да ги комбинирате за да го добиете вистинскиот степен на топлина за вас.  Има 3 метарски кабел.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.