HairShop.mk

GI&GI BIRD PLUS PROFESSIONAL HAIRDRYER 2000W

3,200.00 ден

Професионален фен за по хидрирана, сјајна, здрава и мека коса, како резултат на јонско – турмалинската технологија.

Out stock

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Професионален фен за коса.
* Тежина 390 грама
* Мотор DC
* Исклучително тивок фен – 65dВ
* Моќност од 1700 до 1900W
* 220-240 volt
* Над 2000 часови работа
* 2 брзини
* 3 температури
* 3 метарски кабел
* Опремен со две млазници од 6 и 9мм
* Филтер кој може да се променува
* Ергономски дизајн
* Јонско – турмалинска технологија

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.