HairShop.mk

GOLDMAN АNTI HAIR LOSS SHAMPOO 500ml

590.00 ден

Шампон против опаѓање на косата за мажи.

Категорија: , таг

Опис

Машки шампон за:
– за слаба коса,
– за коса на која треба да и се врати живоста и
– да и се продолжи животниот век!
Се користи за да се добие:
* погуста,
* побујна и
* појака коса.
Шампонот против опаѓање истовремено го храни влакното и коренот.
Ги штити и зајакнува фоликулите на косата и ја стимулира и индуцира пролиферацијата и синтезата на клетките.
Содржи:
– витамини,
– инозитол,
– DL-Ethylpantol и е богат со
– сулфур-аминокиселини кои ја зголемуваат видливата густина на косата за убав и младешки изглед.

REGISTER

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our Политика за заштита на приватност.